Co je nového v All4pet?

Pokrok je neúprosný! Dne 12.1.2022 jsme doslova se slzami v očích opustili našemu srdci milou starou verzi internetového obchodu All4pet.cz a jeho provoz spustili na nové modernější platformě. 
Kromě toho, že bude vypadat více "in" :-) nové možnosti jeho nastavení nám umožní lepší prezentaci produktů, přehlednost a plno dalších funkcí jako bonusový program a jiná vylepšení, na kterých stále pracujeme. 
Nový e-shop jsme si nadělili k 13. narozeninám firmy All4pet spol. s r.o., která byla založena v listopadu 2008, i když výrobou a prodejem chovatelských potřeb jsem se začala zabývat již několik let před jejím založením. Byl to přirozený vývoj spojený se vstupem mezi pejskaře, do světa výstav, chovu, zkoušek a dalších aktivit v roce  roce 1998, kdy se narodil můj první pes.  

Ale dívejme se do budoucnosti. Rok 2022 jsme zahájili také otevřením e-shopu se zdravou výživou www.all4vitality.cz
Naši zákazníci zde najdou výrobky pro zdraví a životní vitalitu celé rodiny, doplňky stravy, BIO  a RAW potraviny, bezlepkové potraviny, kloubní výživu, detoxikační a hubnoucí programy atd. Kromě toho nabízíme na nákup v tomto obchůdku dopravu ZDARMA - stačí jen v jeden udělat objednávku také na eshopu All4pet.cz a dopravu nebudeme účtovat. Nakupujte ekonomicky a z pohodlí domova! 
Náš tým je tu pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat s dotazem, rádi Vám poradíme.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na shledání v začínající sezóně!
Mgr. Martina Fialová - majitelka obchodu


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení